UER277M1CF1A
Partnumber:
UER277M1CF1A
Manufacturer:
Man Yue Technology Holdings Limited
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 270uF 16VDC 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 0.01 Ohm 5000mA 5000h 105°C