UPW1H220MDD1TD
Partnumber:
UPW1H220MDD1TD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 22uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 2.5mm 170mA 2000h 105°C Automotive Ammo