V24A36T400BG3
Partnumber:
V24A36T400BG3
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 36V 11.11A 400W Medical 9-Pin Brick