YS05S16-0G
Partnumber:
YS05S16-0G
Manufacturer:
POWER-ONE
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 0.7525V to 3.63V 16A 58W 6-Pin SMD